MMB mel PM SOLAR

Rukomet: Sinj poražen u Koprivnici od Podravke

Objavljeno: 15 listopada, 2024
Žrk Sinj

Na gostovanju u Koprivnici, kod aktualnih prvakinja i sudionica EHF Lige prvakinja, rukometašice Sinja očekivano su poražene…

Podravka Vegeta – Sinj 41:23 (21:10)

Koprivnica – Dvorana Josip Samardžija Bepo
Suci: Fran Buneta, Filip Šunjić

Podravka Vegeta: Kragulj 2, Vuković 8, Pandža 1, Popović, Birtić 1, Kosovac 4, Ćurić 3, Pletikosić 1, Brkić 5, Crnjak (9 obrana), Šenvald 1, Vuljak 3, Barišić 6, Šimara 4, Pandža 2, Bešen (3 obrane).

Sinj: Radinović, Pletikosić 6, Rogošić 1, Žaper, Arar, Čović 8, Beljo (2 obrane), Strugar 3, Mravak 1, Bužančić (7 obrana), Kljaković-Gašpić, Gutić 3, Marović, Glavan 1.

Isključenja: Podravka 8 minuta; Sinj 4 minute
Sedmerci: Podravka 4/5; Sinj 2/2

Kao i svakoj drugoj ekipi u ligi, susret s Podravkom bio je i Sinju prilika da se okuša s europski složenom ekipom protiv koje su šanse za nekakvo iznenađenje zaista svedene na minimum.

Ovaj susret šestog kola trebao se prema rasporedu igrati u Sinju, ali je naknadno dogovorena zamjena domaćinstva tako da je Podravka ugostila Sinj u Koprivnici.

Svaka rezultatska neizvjesnost nestala je nakon nešto više od deset minuta kada su domaće odjurile prvo do 10:3, dok su prvih 30 minuta okončale s plusom od 11 golova (21:10).

Podravka je neupitnu klasu pokazala i u drugom dijelu kada je lakoćom svoju prednost nastavila graditi sve do konačnih plus 18 (23:41).

Sinj sljedeći susret igra u Pločama 30. listopada, a već 2. studenog čeka ga i gostovanje u Varaždinu.