Rukometašice Sinja nisu uspjele iznenaditi u Splitu. Domaća ekipa na kraju je zasluženo uzela bodove…

Split 2010 – Sinj 28:21 (11:9)

Split – Dvorana Gripe
Suci: Anđela Maloča, Lucija Srdanović

Split 2010: Pletikosić, Mijić, Fradelić 5, Maleš, Rubić 1, Lovrić 2, Babić, Hudoletnjak 13, Milić, Žuro (1 obrana), Marendić 2, Pavković 14, Podrug, Ercegović 4, Dadić, Mihaljević 1.

Sinj: Radinović, Macan, Hrgović-Tomić 6, Rogošić, Žaper, Arar, Čović 2, Beljo, Strugar 3, Mravak 1, Grubišić-Čabo, Bužančić (8 obrana), Kljaković-Gašpić 8, Gutić 1, Marović, Glavan.

Sedmerci: Split 3/4; Sinj 4/4
Isključenja: Split 4 minute; Sinj 12 minuta

Sinj je imao izuzetno loše otvaranje i za čas se našao u zaostatku od 5:0, pri čemu je sjajnu rolu imala vratarka Pavković.

Trgnule su se tada sinjske rukometašice i u narednih desetak minuta stigle do minus jedan, nakon čega se nastavilo prilično izjednačeno sve do poluvremena na koji su domaće odnijele plus dva (11:9).

Kao i na startu utakmice opet Splićanke na krilima sjajne Hudoletnjak (13 golova) bolje ulaze, zabijaju tri gola u nizu i bježe na plus pet. Sinj se tada ponovno pronašao, krenuo polako sustizati, ali ovog puta najbliže što je došao jest na minus dva u 46. minuti.

Split je tada odgovorio, odvojio se i mirno susret priveo kraju uz konačnih 28:21.

Sinj u sljedećem kolu igra na domaćem parketu protiv Dugog Sela.