mel PM SOLAR

Rukomet: Odigrano prvo kolo Druge HRL-jug

Objavljeno: 15 rujna, 2024
rukomet lopta

Ovog vikenda počelo je i prvenstvo rukometaša Druge HRL-jug u kojem pratimo nastupe Kamička, Trilja i Dugopolja…

DUGOPOLJE – KAMIČAK 23:26 (11:12)

U susretu koji se igrao u triljskoj sportskoj dvorani Kamičak je uzeo startne bodove. Bolje otvaranje imali su Dugopoljci, da bi jedan gol prednosti na poluvremenu ipak bio na strani Kamička.

Nastavak je donio bolju igru sinjske momčadi, prednost se penjala do plus četiri, Dugopolje se uspjelo vratiti na minus jedan u 52. minuti, ali Kamičak je odbio taj napad i uzeo pobjedu.

Kod Dugopolja najbolji strijelac bio je Jokić s pet golova, a kod Kamička se istaknuo Zdilar sa sedam golova.

BIOGRAD – TRILJ 22:19 (11:9)

Trilj je na startu prvenstva morao u goste Biogradu, ali bodove će morati potražiti na nekoj drugoj adresi s obzirom na to da je domaćin u nedjelju bio bolji suparnik.

Domaćin je tijekom prvog dijela imao rezultatsku inicijativu, ali se nije značajnije odvojio do poluvremena (11:9). U nastavku Biograd malo po malo gradi svoju prednost sve do plus šest, a Trilj je zahvaljujući dobroj završnici na kraju upisao prihvatljiv poraz od 22:19.

U redovima Trilja po četiri gola postigli su N. Kozina i B. Kozina.