mel PM SOLAR

Ragbijaši Sinja nezaustavljivo gaze dalje, Čelik zamrznut na minus 48

Objavljeno: 12 listopada, 2024
Ragbi Sinj Zagreb

Velika pobjednička serija i sjajni nastupi sinjskih ragbijaša nastavljeni su i u Zenici protiv Čelika koji je bio daleko od ravnopravnog suparnika…

A nije to neočekivano, jer ni bolji od Čelika ove sezone nisu mogli pratiti Sinj i utakmice su zapravo bile jednosmjerna ulica kao i ova subotnja.

Podsjetit ćemo kako su redom padali Ljubljana (36:10), Mladost (35:0), Nada (27:3) i Zagreb (66:5).

Na Kamberovića polju nije trebalo dugo da Sinj zagospodari terenom i domaćima očita pravu ragbi lekciju. Koliko dobru, svjedoči impresivnih 40:3 na poluvremenu. U nastavku su domaći ponešto pošteđeni pa je 54:6 još i dobar rezultat po njih.

Bila je ovo peta pobjeda Sinja u Proširenom prvenstvu Hrvatske, a kako je krenulo i kako to izgleda za sada, bit će toga još i pitanje je može li itko u nastavku sezone odgovoriti na visoko postavljenu sinjsku letvicu.

Isti suparnici u subotu će igrati u Sinju.