mel PM SOLAR

Prva ŽNL: OSK-u bod, Tekstilcu niti jedan

Objavljeno: 12 listopada, 2024
nogomet

U subotu su odigrane utakmice naših predstavnika, OSK-a i Tekstilca u okviru šestog kola Prve ŽNL…

MLADOST (P) – OSK 1:1 (1:0)

OSK je gostovao na uvijek teškom gostovanju u Prološcu i na kraju osvojio jedan bod, iako su oba gola postigli domaći, po jedan u svaku mrežu.

Pogodio je Češljar u 41. minuti za 1:0 svoje momčadi, a bod OSK-u donio je Grabovac autogolom u 74. minuti. U sedmom kolu OSK dočekuje Slaven iz Trogira koji se u ovom kolu dokopao prvih bodova.

URANIA – TEKSTILAC 3:0 (1:0)

Tekstilac nije uspio doći na bodova na gostovanju kod vrlo dobre Uranije koja je pokazala da zasluženo zauzima mjesto pri samom vrhu poretka.

Domaći su poveli u 12. minuti, a do drugog gola su stigli u 75. minuti i na kraju točku na i stavili u nadoknadi. Bodove će Tekstilac u narednom kolu loviti u Sinju protiv Imotskog.