mel PM SOLAR

Junaku novi poraz, Pavićeve trupe pobjedom na vrhu

Objavljeno: 13 listopada, 2024
NK JUNAK

Još jedan poraz, ukupno četvrti u sezoni, upisao je Junak na gostovanju kod Uskoka…

Momčad Borisa Pavića objektivno je i bila favorit uoči ovog dvoboja, a taj status je i opravdala s obzirom na 2:0 pobjedu kojom je skočila na sam vrh poretka.

Za Klišane je prvo u 16. minuti pogodio Vladušić, dok je konačan rezultat postavio Botić na samom kraju utakmice, točnije u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Junak dakle nastavlja s lošim rezultatima. Četiri poraza, dva remija i dvi je pobjede u osam kola guraju ga bliže zoni borbe za opstanak nego vrha. Tri boda od dna i deset od vrha. Tako stvari stoje.

U sljedećem kolu Junak dočekuje Kamen koji je tek ovo kolo upisao prvu pobjedu, pri čemu je razbio Neretvanac sa 6:0.