Juniori preuzeli drugo mjesto koje vodi prema 1.HNL

Objavljeno: 29 ožujka, 2024
junak

Tekst/Foto: Milan Buljan, NK Junak

Novi spektakl na Gradskom stadionu u Sinju, izvanredna juniorska ekipa Junaka svladala je Uskoka rezultatom 3:2 i time preuzela drugo mjesto koje vodi u kvalifikacije za ulazak u 1.HNL.

Uskok – Junak 2:3

Jelavić, Poljak, Plavša

Junak je u vodstvo došao pred kraj prvog poluvremena, u 42. minuti strijelac je bio Jelavić. Odmah početkom drugog dijela Poljak podiže rezultat na dva gola prednosti, ali brzo odgovaraju i Uskoci koji su minutu kasnije smanjili na gol razlike.

U 84. minuti Bota je postigao svoj drugi pogodak za Uskok i rezultat je bio 2:2. Junak je reagirao junački i dvije minute kasnije sjajno se sjurio Plavša koji donosi više nego zasluženu pobjedu juniorima Junaka.

Još jedna vrhunska predstava naših junačina, preuzimanje drugog mjesta koje vodi u kvalifikacije za 1.HNL i nastavak borbe za povijesni uspjeh Junaka.

Veseli nas i veliki interes javnosti te zahvaljujemo svima koji su nas došli podržati u ovim iznimno bitnim utakmicama.